Ale! Kino30 września
1, 2 października


30 września
1, 2 października

TEATR16 października 2016

Ale! Kino

Ceny Biletów:
2D: normalny – 14.oo zł, ulgowy  – 12.oo zł, grupowy – 10.oo zł
3D: normalny – 16.oo zł, ulgowy  – 14.oo zł, grupowy – 12.oo zł, okulary 3D – 4.oo zł
>> Regulamin Ale! Kino
>> Regulamin sprzedaży biletów online

>> Aktualny repertuar

fac - Kopia

 .                                                                                                                             .

REPERTUAR

_______________________________________________

SŁUGI BOŻE

30  września – 1, 2 października, godz. 18.00

Dla widzów od 15 lat

Kryminał,  Prod.:  POL 2016, Czas projekcji: 101 min
Reżyseria: Mariusz Gawryś
O filmie:
Z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się młoda Niemka. Śledztwo prowadzi doświadczony komisarz Warski (Bartłomiej Topa). Ku jego niezadowoleniu do sprawy zostaje przydzielona także Ana Wittesch (Julia Kijowska) – niemiecka policjantka o polskich korzeniach. Warski nie wie, że Ana przyjechała do Wrocławia prowadzić jeszcze inne, tajne dochodzenie. Wkrótce okazuje się że do Wrocławia przybywa także wysłannik Watykańskiego Banku dr.Kuntz (Krzysztof Stelmaszyk). Co łączyy samobójstwo niemieckiej studentki, tajne śledztwo Any Wittesch i przyjazd wysłannika z Watykanu? Zanim zagadka zostanie rozwiązana komisarz Warski i Ana Wittesch muszą nauczyć się współpracować i wzajemnie sobie zaufać. Tymczasem z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się kolejna dziewczyna…!
Zwiastun:

_______________________________________________

BLAIR WITCH

30 września, 1, 2 października, godz. 20.00

Dla widzów od 15 lat.

Horror,  Prod.:  USA 2016, Czas projekcji: 90 min
Reżyseria: Adam Wingard
O filmie:
Grupa studentów wyrusza do lasów Black Hills w poszukiwaniu dawno zaginionej siostry jednego z nich. Wiele wskazuje na to, że wyprawa może przynieść efekt, szczególnie, że swoją pomoc oferują dwaj miejscowi przewodnicy. Jednak wkrótce po wejściu w głąb lasu, po zapadnięciu zmroku, wędrowcy zaczynają doświadczać niepokojącej obecności. Jasne staje się, że legenda o klątwie wiedźmy z Blair jest bardziej przerażająca i bardziej prawdziwa niż ktokolwiek mógł przypuszczać…
Zwiastun:

_______________________________________________

BRIDGET JONES 3

7, 8, 9 października, godz. 17.00 i 19.30

Dla widzów od 12 lat.

Komedia,  Prod.:  FRA 2016, Czas projekcji: 122 min
Reżyseria: Sharon Maguire
O filmie:
Na trzecią filmową część niekończących się miłosnych zawirowań w życiu Bridget Jones fani na całym świecie czekali lata. Laureaci Oscara – Renée Zellweger i Colin Firth powracają w kontynuacji ikonicznej komedii o miłosnych i zawodowych przygodach Bridget Jones, autorki najzabawniejszego pamiętnika w historii kina i literatury. Od premiery pierwszej filmowej części minęło 14 lat, Bridget to dziś zupełnie inna kobieta. Dobiega pięćdziesiątki, zamiast szelestu kartek w jej pamiętniku usłyszymy raczej odgłos stukania w klawiaturę laptopa. Tak, Bridget Jones idzie z czasem! Ok, może nie radzi sobie z tym doskonale, bo czas ten wpływa także na jej urodę, ale przy dobrym drinku staje się królową facebooków, instagramów, snapchatów i innych mediów społecznościowych.
Zwiastun:

_______________________________________________

SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH

14, 15, 16, 17  października,

2D – godz. 16.00,    3D – godz. 18.00

Dla widzów w każdym wieku

Animowany,  Prod.:  USA 2016, Czas projekcji: 90 min
Reżyseria: Chris Renauld
O filmie:
Jeżeli ktoś myśli, że kiedy zostawia swoje ukochane zwierzaki w domu, one zajmują się wyłącznie tęsknotą za nim, cóż, jest w błędzie. Zwierzaki prowadzą swoje własne, osobne życie, pełne przygód, intryg i zabawy. A ich główne zmartwienie polega na tym, aby ludzie nie dowiedzieli się o ich sekretnych poczynaniach. Kiedy tylko zamykamy za sobą drzwi… wreszcie mogą być sobą.
Zwiastun:

_______________________________________________

SIEDMIU WSPANIAŁYCH

14, 15, 16  października, godz. 20.00

Dla widzów od 15 lat

Western,  Prod.:  USA 2016, Czas projekcji: 132 min
Reżyseria: Antoine Fuqua
O filmie:
Remake legendarnego westernu „Siedmiu wspaniałych” w reżyserii Antoine’a Fuqua („Dzień próby”, „Do utraty sił”). Armia bandytów terroryzuje małą wioskę na pograniczu amerykańsko-meksykańskim. Zrozpaczeni farmerzy zwracają się z prośbą o pomoc do grupy rewolwerowców. Siedmiu najemników postanawia stawić czoło przeważającym siłom przeciwnika, choć wydają się nie mieć szans. Czy najtwardsi rewolwerowcy będą w stanie uwolnić wioskę spod bandyckich rządów? Czy zapewnią mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo?
Zwiastun:

_______________________________________________

WOŁYŃ

21, 22, 23, 24, 25  października, godz. 18.00

Dla widzów od 12 lat

Wojenny,  Prod.:  POL 2016, Czas projekcji: 150 min
Reżyseria: Wojciech Smarzowski
O filmie:
Akcja filmu „Wołyń” rozpoczyna się wiosną 1939 roku w małej wiosce zamieszkałej przez Ukraińców, Polaków i Żydów. Zosia Głowacka ma 17 lat i jest zakochana w swoim rówieśniku, Ukraińcu Petrze. Ojciec postanawia jednak wydać ją za bogatego polskiego gospodarza Macieja Skibę, wdowca z dwójką dzieci. Wkrótce wybucha wojna i dotychczasowe życie wioski odmienia najpierw okupacja sowiecka, a później niemiecki atak na ZSRR. Zosia staje się świadkiem, a następnie uczestniczką tragicznych wydarzeń wywołanych wzrastającą falą ukraińskiego nacjonalizmu. Kulminacja ataków nadchodzi latem 1943 roku. Pośród morza nienawiści Zosia próbuje ocalić siebie i swoje dzieci.
Zwiastun:

_____________________________

dofinans PISF baner

 

Archiwa

Kurier Libiąski


Nr 78

Archiwum