Ale! Kino23, 24, 25 czerwca

Teatr


15 lipca 2017

Ale! Kino

Ceny Biletów:
2D: normalny – 14.oo zł, ulgowy  – 12.oo zł, grupowy – 10.oo zł
3D: normalny – 16.oo zł, ulgowy  – 14.oo zł, grupowy – 12.oo zł, okulary 3D – 4.oo zł
>> Regulamin Ale! Kino
>> Regulamin sprzedaży biletów online

>> Aktualny repertuar

fac - Kopia

_____________________________

PIRACI Z KARAIBÓW. ZEMSTA SALAZARA

23, 24, 25 czerwca

3D dubbing – godz. 16.30

2D napisy – godz. 19.00

Dla widzów od 12 lat

Fantasy, prod.:  AUS 2017, Czas projekcji: 129 min
Reżyseria: Joachim Roening
O filmie:
Nikczemny kapitan Salazar (Javier Bardem) wraz ze swoją załogą piratów-zjaw ucieka z Diabelskiego Trójkąta i poprzysięga zemstę na wszystkich piratach. Nieuniknionej zagładzie próbuje zapobiec Jack Sparrow (Johnny Depp). Dowódca „Czarnej Perły” wyrusza w podróż, by odnaleźć Trójząb Posejdona, mistyczny artefakt dający władzę nad morzami, i użyć go w walce przeciwko Salazarowi.

_____________________________

WONDER WOMAN

30 czerwca, 1, 2, 3, 4 lipca

2D napisy – godz. 18.00

Dla widzów od 15 lat

Akcja, prod.:  USA 2017, Czas projekcji: 141 min
Reżyseria: Patty Jenkins
O filmie:
Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy… i swoje prawdziwe przeznaczenie.

_____________________________

BALERINA

5 lipca

2D dubbing – godz. 10.00, Bilet: 8.oo zł

Dla widzów w każdym wieku

Animowany, prod.:  FRA 2017, Czas projekcji: 90 min
Reżyseria: Eric Summer
O filmie:
11-letnia Felicja od zawsze marzy o tym, by zostać baleriną w paryskiej operze. Razem z najlepszym przyjacielem, spryciarzem Wiktorem ucieka z sierocińca, by spróbować swych sił w paryskiej szkole baletu. Dzięki swej pasji, urokowi i talentowi trafia pod opiekuńcze skrzydła dawnej gwiazdy baletu Madame Odetty, która otworzy przed Felicją magiczny świat tańca i muzyki. Wielkie plany małej Felicji może pokrzyżować jej największa rywalka – podstępna Camille, której matka nie cofnie się przed niczym, by utorować córce drogę do kariery. Na szczęście Felicja zawsze może polegać na Wiktorze i Madame Odetcie, którzy nie pozwolą jej zwątpić w siebie i w swoje marzenia.

_____________________________

AUTA 3

7, 8, 9 lipca

2D dubbing – godz. 16.00

3D dubbing – godz. 18.00

Dla widzów w każdym wieku

Animowany, prod.:  USA 2017, Czas projekcji: 109 min
Reżyseria: Brian Fee
O filmie:
Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez ultraszybkie auta nowej generacji. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów, udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo!

_____________________________

BYŁ SOBIE PIES

12 lipca

2D dubbing – godz. 10.00, Bilet: 8.oo zł

Dla widzów od 7 lat

Familijny, prod.:  USA 2017, Czas projekcji: 100 min
Reżyseria: Lasse Hallstrom
O filmie:
Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, to fakt. A kto jest najlepszym przyjacielem psa? Bailey, czworonożny bohater tej opowieści nie ma wątpliwości: jego psie życie ma sens tylko u boku pewnego chłopca o imieniu Ethan. Gdy obaj są szczeniakami, wszystko sprowadza się do zabawy. Gdy dorastają, Ethan zamiast za piłką ugania się za dziewczynami, czasem wdaje się w bójkę – wtedy trzeba gryźć wroga w kostkę, a gdy zbije szybę sąsiadów, ktoś musi wziąć winę na siebie. Bailey jest więc szczęśliwy, bo jak każdy pies chce czuć się w życiu potrzebny. Nadchodzi jednak moment, w którym drogi przyjaciół się rozchodzą, a życie Ethana przestaje rozpieszczać. Wtedy Bailey musi wykazać się nad-psią siłą, by odnaleźć przyjaciela i podać mu pomocną łapę.

_____________________________

KRÓL ARTUR. LEGENDA MIECZA

14, 15, 16, 17, 18 lipca

2D napisy – godz. 18.30

Dla widzów od 15 lat

Dramat, prod.:  AUS 2017, Czas projekcji: 126 min
Reżyseria: Guy Ritchie
O filmie:
Odważna historia cwanego młodzieńca Artura, który większość czasu spędza w zaułkach Londonium wraz ze swoją ferajną, nieświadomy losu, jaki jest mu pisany. Wszystko zmienia się jednak, gdy dostaje w swoje ręce miecz Excalibur — a wraz z nim przyszłość. Porażony mocą Excalibura Artur staje przed trudnym wyborem. Dołącza do buntowników z Ruchu oporu i podąża za tajemniczą młodą Ginewrą. Uczy się władać mieczem, aby zmierzyć się ze swoimi demonami i zjednoczyć lud w walce z tyranem Vortigernem, który ukradł należną mu koronę i zamordował jego rodziców, po czym ogłosił się królem.

_____________________________

OSTATNI SMOK ŚWIATA

19 lipca

2D dubbing – godz. 10.00, Bilet: 8.oo zł

Dla widzów w każdym wieku

Animowany, prod.:  UKR 2017, Czas projekcji: 85 min
Reżyseria: Depoyan Manuk
O filmie:
Syn bohaterskiego Tannera, mały Niki, postanawia iść w ślady ojca i zostać pogromcą smoków. Na przekór zakazom taty opuszcza rodzinną wioskę i wyrusza na poszukiwanie przygód. W trakcie niezwykłej podróży, wiodącej ze świata ludzi przez krainę magii, spotka nowych przyjaciół – czarującego (dosłownie i w przenośni!) nietoperza Ediego i Peszka – dzieciaka, który wszystkim dookoła przynosi… pecha. Razem będą musieli stawić czoła ostatniemu smokowi świata. Oraz pokrzyżować plany paskudnej wiedźmy z bagien, planującej wykorzystać smoczą magię do niecnych celów. Wspólnie Niki, Edi i Peszek udowodnią, że nie ma takiej złej mocy, której nie może pokonać prawdziwa przyjaźń.

_____________________________

OZZY. SZYBKI I FUTRZASTY

26 lipca

2D dubbing – godz. 10.00, Bilet: 8.oo zł

Dla widzów w każdym wieku

Animowany, prod.:  SPA 2017, Czas projekcji: 90 min
Reżyseria: Alberto Rodriguez
O filmie:
Ozzy to przesłodki piesek rasy beagle, ukochany pieszczoch całej rodziny. Kiedy jego właściciele Susan, Ted i Paula wyjeżdżają w daleką podróż do Japonii, jego życie wywraca się do góry łapami. Ozzy trafia do luksusowego spa dla psów. Szybko okazuje się jednak, że wyglądający na raj hotel, to tak naprawdę, prawdziwa szkoła przetrwania. Ozzy natychmiast wpadnie na plan wielkiej ucieczki i od tego momentu zacznie się wielka, zwariowana przygoda. Z pomocą szybkich i futrzastych – Fronleya, Chestera i Doca, zrozumie na czym polega prawdziwa odwaga i moc przyjaźni.

Archiwa

Kurier Libiąski


Nr 87

Archiwum