Ale! Kino1 - 13 grudnia


9 - 13 grudnia

TEATR8 stycznia 2017

Ale! Kino

Ceny Biletów:
2D: normalny – 14.oo zł, ulgowy  – 12.oo zł, grupowy – 10.oo zł
3D: normalny – 16.oo zł, ulgowy  – 14.oo zł, grupowy – 12.oo zł, okulary 3D – 4.oo zł
>> Regulamin Ale! Kino
>> Regulamin sprzedaży biletów online

>> Aktualny repertuar

fac - Kopia

 .                                                                                                                             .

REPERTUAR

_______________________________________________

VAIANA. SKARB OCEANU

1-8, 12, 13 grudnia, 2D – g. 16.00; 3D – g. 18.00

9, 11 grudnia, 2D – g. 15.00; 3D – g. 17.00

10 grudnia, 3D – g. 17.00

Dla widzów w każdym wieku

Animowany,  Prod.:  USA 2016, Czas projekcji: 103 min
Reżyseria: Ron Clements
O filmie:
Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego… Walt Disney Animation Studios prezentuje film „Vaiana: Skarb oceanu”. Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami…
Zwiastun:

_____________________________

FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA I JAK JE ZNALEŹĆ

9, 10, 11 grudnia,  godz. 19.00

12, 13 grudnia,  godz. 20.00

Dla widzów od 12 lat

Fantasy,  Prod.:  USA 2016, Czas projekcji: 133 min; 2D dubbing
Reżyseria: David Yates
O filmie:
Akcja filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” rozpoczyna się w 1926 roku. Newt Scamander wraca z wielkiej wyprawy, której celem było odnalezienie i opisanie szeregu fantastycznych zwierząt. Jego krótki pobyt w Nowym Jorku mógłby przejść niezauważony, gdyby nie pewien nie-czar (tj. amerykański mugol) o imieniu Jakub, źle skierowany magiczny przypadek oraz ucieczka kilku fantastycznych zwierząt Newta. Wszystko to może spowodować nie lada kłopoty, zarówno dla świata magicznego, jak i nie-czarów.
Zwiastun:

_____________________________

WILK W OWCZEJ SKÓRZE

16, 17, 18 grudnia, godz. 17.00

Dla widzów w każdym wieku

Animowany,  Prod.:  RUS 2016, Czas projekcji: 93 min; 2D dubbing
Reżyseria: Andrey Galat
O filmie:
Młody wilk Szary, syn charyzmatycznego wodza stada, wcale nie garnie się do tego, aby zostać jego następcą. Interesują go: dobra zabawa, tańce i wycie do Księżyca z kolegami, szalone pościgi za owcami i wylegiwanie się na słonecznych polanach. Jednak pewnego dnia, za sprawą niefortunnego zaklęcia, jego beztroskie życie wywróci się do góry nogami. Pewny siebie wilczek obudzi się… w owczej skórze! Jeżeli chce wrócić do dawnego życia, musi nauczyć się żyć wśród stada sympatycznych, ale strasznie rozbrykanych owieczek. Jednak kiedy nadejdzie niebezpieczeństwo, pokaże prawdziwą naturę i stanie w obronie wełnianych przyjaciół.
Zwiastun:

_____________________________

OSACZONA

16, 17, 18 grudnia, godz. 19.00

Dla widzów od 15 lat

Thriller,  Prod.:  USA 2016, Czas projekcji: 90 min
Reżyseria: Farren Blackbourn
O filmie:
Życie dziecięcej psycholog Mary Portman (Naomi Watts) legło w gruzach, gdy w wypadku samochodowym zginął jej mąż, a syn został sparaliżowany. Obecnie, z wymagającym stałej opieki Stevenem (Charlie Heaton), zamieszkuje pusty dom w Nowej Anglii. Kiedy w jej gabinecie pojawia się kolejny mały pacjent – Tom (Jacob Tremblay), kobieta zaczyna traktować go z matczyną czułością i w bliskości dziecka odnajduje upragniony spokój. Niestety w trakcie burzy śnieżnej, która nawiedza okolicę, chłopiec znika bez śladu… Poszukiwania nie przynoszą skutku, a wszyscy dookoła są przekonani, że Tom nie żyje. Wszyscy poza Mary, która od tragicznej nocy zaczyna doświadczać niepokojących wizji. Szybko okazuje się, że atak przyrody był tylko preludium do koszmaru, który czeka kobietę w opuszczonym domu. Wraz z kolejnymi niepokojonymi i niedającymi się racjonalnie wytłumaczyć wydarzeniami, Mary – krok po kroku – przybliża się do odkrycia straszliwej prawdy.
Zwiastun:

_____________________________

sylw-520

dofinans PISF baner

 

Archiwa

Kurier Libiąski


Nr 81

Archiwum