Ale! Kino29, 30 czerwca
1, 2, 3 lipca


29, 30 czerwca
1, 2, 3 lipca

TEATR21 czerwca 2016


17 lipca 2016

Ale! Kino

Ceny Biletów:
2D: normalny – 14.oo zł, ulgowy  – 12.oo zł, grupowy – 10.oo zł
3D: normalny – 16.oo zł, ulgowy  – 14.oo zł, grupowy – 12.oo zł, okulary 3D – 4.oo zł
>> Regulamin Ale! Kino
>> Regulamin sprzedaży biletów online

>> Aktualny repertuar

fac - Kopia

REPERTUAR

_______________________________________________

ALICJA PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA

2D – 29, 30  czerwca, godz. 17.00

3D – 1, 2, 3  lipca, godz. 17.00

Dla widzów od 7 lat

Familijny,  Prod.: USA 2016, Czas projekcji: 108 min
Reżyseria: James Bobin
O filmie:
Alicja powraca do Krainy Czarów, by razem z przyjaciółmi powstrzymać złego Władcę Czasu i przywrócić porządek w magicznym świecie.
Zwiastun:

_______________________________________________

OBECNOŚĆ 2

29, 30  czerwca, godz. 19.30

1, 2, 3 lipca, godz. 19.30

Dla widzów od 15 lat

Horror,  Prod.: USA 2016, Czas projekcji: 134 min,
Reżyseria: James Wan
O filmie:
Kolejna odsłona kultowej „Obecności” Jamesa Wana. Paranormalny thriller, w którym para słynnych demonologów Lorraine i Ed Warrenowie udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, gdzie samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, poprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.
Zwiastun:

_______________________________________________

MISIEK W NOWYM JORKU

2D – 5, 6  lipca, godz. 10.00

Bilet: 6.oo zł !

Dla widzów w każdym wieku

Animowany,  Prod.: USA 2016, Czas projekcji: 86 min
Reżyseria: Trevor Wall
O filmie:
Źle się dzieje na biegunie! Chciwy przedsiębiorca planuje wybudować tam sieć centrów handlowych i osiedli mieszkaniowych. Już teraz na północy pojawiają się tłumy turystów, śmiecąc i zakłócając spokój zwierzakom. Poczciwy niedźwiedź polarny, zwany przez wszystkich Miśkiem, dostaje arcytrudne zadanie. Ma wyruszyć do Nowego Jorku – siedziby biznesmena – i zniechęcić ludzi do zasiedlania Arktyki. W niebezpiecznej misji towarzyszy mu trójka kompletnie nieobliczalnych lemingów. Spotkanie zwierzaków z północy z mieszkańcami wielkiego miasta zaowocuje serią nieporozumień, które rozbawią wszystkich do białości!
Zwiastun:

_______________________________________________

DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI: ODRODZENIE

3D napisy – 8, 9, 10 lipca, godz. 19.00

2D dubbing – 11, 12 lipca, godz. 19.00

Dla widzów od 12 lat

Akcja,  Prod.: USA 2016, Czas projekcji: 120 min,
Reżyseria: Roland Emmerich
O filmie:
Kontynuacja jednego z największych przebojów w dziejach kina, spektakularna opowieść o inwazji przedstawicieli obcej cywilizacji na naszą planetę. Po najeździe obcych na Ziemię ludzie wykorzystali pozostawione przez nich zdobycze techniki do budowy supernowoczesnego systemu obronnego dla całej naszej planety. Nic jednak nie mogło przygotować nas na ponowny najazd przybyszy, którzy powracają, by ze zdwojoną siłą przypuścić atak na Ziemię. Gigantyczne statki obcych obracają w gruzy największe metropolie i los świata wydaje się przesądzony. Końcu świata zapobiec może tylko zdecydowana akcja wszystkich ludzi, którzy jednoczą się w zmasowanym kontrataku, by pokazać obcym, że Ziemia jest już zajęta.
Zwiastun:

_______________________________________________

GDZIE JEST DORY

2D – 13, 14  lipca, godz. 17.00

3D – 15, 16, 17 lipca, godz. 17.00

Dla widzów w każdym wieku

Animowany,  Prod.: USA 2016, Czas projekcji: 103 min
Reżyseria: Andrew Stanton
O filmie:
W najnowszej animacji Disney/Pixar „Gdzie jest Dory” tytułowa bohaterka wraz z przyjaciółmi – Nemo i Marlinem – postanowi odkryć tajemnice swojej przeszłości. Co pamięta? Gdzie są jej rodzice? Gdzie nauczyła mówić się językiem wielorybów?
Zwiastun:

_______________________________________________

WARCRAFT: POCZĄTEK

2D napisy – 15, 16, 17 lipca, godz. 19.00

Dla widzów od 15 lat

Akcja,  Prod.: USA 2016, Czas projekcji: 123 min,
Reżyseria: Duncan Jones
O filmie:
Nadchodzi wojna! Wojna, jakiej nie widział świat. Żaden ze światów. Spokój Azeroth zostaje zaburzony miażdżącym atakiem Orków, którzy przeczuwają, że ich cywilizacja dobiega końca. Obie armie zetrą się w spektakularnej wojnie, jedna zostanie zniszczona, druga zgładzona. Ale wojna ma wiele twarzy, a walczyć musi każdy. Film inspirowany kultową grą „Warcraft”. Dwa zwaśnione królestwa – zamieszkiwane przez ludzi Azeroth (Przymierze) i świat orków Draenor (Horda) – w walce przeciw sobie. Przymierze walczy o zachowanie porządku i bezpieczeństwo ludzi, Horda zaś o przetrwanie zagrożonego gatunku orków. Wzorem gry, twórcy filmu nie opowiadają się po żadnej ze stron. To widz musi zdecydować, któremu królestwu kibicuje. Film nie odwołując się bezpośrednio do żadnej konkretnej części gry, obejmuje całość historii.
Zwiastun:

_______________________________________________

ROBINSON CRUSOE

2D – 19, 20  lipca, godz. 10.00

Bilet: 6.oo zł !

Dla widzów w każdym wieku

Animowany,  Prod.: BEL 2016, Czas projekcji: 90 min
Reżyseria: Ben Stassen
O filmie:
Wesoła papuga jest duszą zwierzęcego towarzystwa zamieszkującego bezludną wyspę. Wśród najbliższych przyjaciół ptaka-gaduły są: kameleon, tapirzyca, wiekowa koza, dwa pangoliny, jeżozwierz i samica zimorodka, w której nasz bohater skrycie się podkochuje. Ale papuga ma już dość kąpieli w oceanie i suszenia piór na złocistym piasku egzotycznej plaży. Pragnie zobaczyć świat! Pewnego dnia spotyka dziwne zwierzę, które chodzi na dwóch tylnych łapach i potrafi zrzucać skórę (czyli, tłumacząc na ludzki: zdejmować ubranie). To Robinson Crusoe, który po katastrofie statku został wyrzucony przez fale na brzeg wyspy. Zwierzaki, z początku nieufne wobec cudacznego przybysza, z czasem zaprzyjaźniają się z nim. Wkrótce Robinson i jego nowi przyjaciele połączą siły, by stawić czoła niebezpieczeństwu, które zagrozi mieszkańcom wyspy.
Zwiastun:

_______________________________________________

SZAJBUS I PINGWINY

2D – 22, 23, 24  lipca, godz. 17.00

Dla widzów od 7 lat

Familijny,  Prod.: AUS 2016, Czas projekcji: 95 min
Reżyseria: Stuart McDonald
O filmie:
Inwazja żarłocznych lisów staje się zmorą mieszkańców małego miasteczka w Południowej Australii i grozi zamknięciem głównej lokalnej atrakcji turystycznej – wyspy Fairy Penguins. Pingwiny mogą stracić życie, zaś pracujący tam strażnicy – pracę. Zawzięty farmer, wspierany przez 9-letnią wnuczkę, chce za wszelką cenę odwrócić bieg wydarzeń. Z pomocą, zupełnie nieoczekiwanie, przychodzi jego owczarek, który do tej pory specjalizował się w psotach i nie radził sobie nawet z pilnowaniem kurczaków.
Zwiastun:

_______________________________________________

ILUZJA 2

2D napisy – 22, 23, 24 lipca, godz. 19.00

Dla widzów od 15 lat

Thriller,  Prod.: USA 2016, Czas projekcji: 115 min,
Reżyseria: John M. Chu
O filmie:
Czterej Jeźdźcy powracają! Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną Czterej Jeźdźcy. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.
Zwiastun:

_______________________________________________

TINI. NOWE ŻYCIE VIOLETTY

2D dubbing – 29, 30, 31  lipca, godz. 17.00

Dla widzów od 7 lat

Familijny,  Prod.: ITA 2016, Czas projekcji: 95 min
Reżyseria: Pablo Buscarini
O filmie:
Scenariusz filmu, odzwierciedlając wątki z pozaekranowego życia Tini, opowiada o tym, jak opuszcza ona świat „Violetty” i samotnie wyrusza po nieznane dotąd doświadczenia. To, co wydarzy się podczas zaledwie jednego lata, odmieni Violettę zarówno jako osobę, jak i artystkę.
Zwiastun:

_______________________________________________

TARZAN: LEGENDA

2D dubbing – 29, 30, 31 lipca, godz. 19.00

Dla widzów od 12 lat

Przygodowy,  Prod.: USA 2016, Czas projekcji: 109 min,
Reżyseria: David Yates
O filmie:
Mijają lata, od kiedy Tarzan (Skarsgård), opuścił afrykańską dżunglę na rzecz cywilizowanego życia w Londynie. Jako John Clayton III, Lord Greystoke decyduje się wrócić do Konga, gdzie ma pełnić funkcję emisariusza rządu z misją handlową. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że jest pionkiem w śmiertelnie niebezpiecznej grze targanego wolą zemsty, chciwego kapitana Leona Roma z Belgii (Waltz). Okazuje się, że osoby stojące za zabójczym spiskiem nie mają pojęcia, co rozpęta się za ich sprawą.
Zwiastun:

 

 

 

 

_____________________________

dofinans PISF baner

 

Archiwa

Kurier Libiąski


Nr 75

Archiwum