Ale! Kino



29, 30 września
5, 6, 7 października


28-30 września

Teatr



20 października

Polecamy



Dzień dawcy szpiku


Kurs samoobrony

Futsal

Megalo Magic Sport Liga Futsalu

o Puchar Burmistrza Libiąża

> Wyniki I kolejki

> Wyniki II kolejki

> Wyniki III kolejki

> Wyniki IV kolejki

> Wyniki V kolejki

> Wyniki VI kolejki

> Wyniki VII kolejki

> Wyniki VIII kolejki

> Wyniki IX kolejki

 

W niedzielę 25 marca zakończyły się pierwsze, historyczne rozgrywki, toczone przez 9 tygodni w nowej hali pneumatycznej przy SP nr 4 w Libiążu.
W lidze zwyciężyła, a tym samym odebrała puchar Burmistrza Libiąża drużyna Solidexu, drugie miejsce zajął Dream Team, a trzecie Mataleo. Najlepszym zawodnikiem rozgrywek uznano Krystiana Blocha, ze zwycięskiej drużyny, najlepszym bramkarzem został Zbigniew Adamki z Dream team, a królem strzelców z aż 38 bramkami na koncie został Dawid Adamczyk z Mataleo. Ceremonię zakończenia rozgrywek uświetnili swą obecnością Burmistrz Libiąża Jacek Latko, Wiceburmistrz Hubert Szumniak, sponsorzy tytularni rozgrywek: Aleksander Wierzba – właściciel firmy Megalo i Paweł Budniak – właściciel firmy Magic Sport, którzy wręczyli puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe dla każdej z drużyn. Nagrodę Fair Play i tort dla drużyny Jager Team ufundował Łukasz Grondal, kapitan drużyny i zarazem właściciel firmy Piekarnia ATU. Podsumowaniem rozgrywek był bankiet sponsorowany przez firmę Megalo.
 
Wyniki ostatniej, 9 kolejki spotkań: 
Santander – Solidex 3:13 (1:8) 
Bramki:Eryk Bochenek 1, Paweł Gut 1, Łukasz Gut 1 – Krystian Bloch 4, Konrad Bogacz 3, Mateusz Domagała 2, Jakub Bielawski 2, Jakub Żegleń 1, Mateusz Dunaj 1,
Piekarnia ATU – Magic Sport 1:6 (0:3) 
Bramki:Michał Ścigalski 1 – Tomasz Subel 2, Miłosz Burza 2, Piotr Śledziński 1, Wojciech Kania 1,
żółta kart. – Krystian Rozmus (Magic Sport), Dawid Bielawa (Magic Sport)
 
Desperatos – Pogorzyce 5:0 walkower
DreamTeam – JagerTeam 14:3 (4:3) 
Bramki:Jakub Korba 6, Bartłomiej Kosowski 4, samobójcza 1, Andrzej Lament 1, Jarosław Sandecki 1, Mariusz Szemiot 1 – Adrian Michalik 1, Damian Gacek 1, Mateusz Zoń 1
Tabela końcowa: 

 

Tryumfatorzy rozgrywek – drużyna Solidex

 

II miejsce – Dream Team

 

III miejsce – Mataleo

 

Pamiątkowe zdjęcie uczestników:

Końcowa Klasyfikacja Strzelców:
 
38 – Dawid Adamczyk (Mataleo)
21- Jakub Korba (Dream Team)
20 – Krystian Bloch (Solidex)
13- Bartłomiej Kosowski (Dream Team)
12- Dariusz Wilczak (Solidex)
10-Eryk Bochenek (Santander)
9- Tomasz Śleziak (Magic Sport), Rafał Tylek (Piekarnia ATU), Jakub Żegleń (Solidex),
8- Bartosz Palka (Mataleo)
7 – Kamil Chylaszek (Mataleo), Mateusz Zejma (Mataleo), Sebastian Ślósarz (Santander), Patryk Nędza (Solidex), Jakub Bielawski (Solidex), Tomasz Subel (Magic Sport),
5 – Konrad Patyk (Dream Team), Mateusz Grochal (Piekarnia ATU), Piotr Ślósarz (Santander), Krystian Rozmus (Magic Sport), Mateusz Domagała (Solidex), Piotr Śledziński (Magic Sport),
4 – Marcel Dudek (Piekarnia ATU), Dawid Butora (Desperatos), Damian Lickiewicz (Magic Sport), Paweł Gut (Santander), Konrad Bogacz (Solidex),
3 – Dominik Nędza (Mataleo), Paweł Wierzbic (Mataleo), Adam Noworyta (Piekarnia ATU), Rafał Sergiel (Mataleo), Łukasz Przepiórka (Desperatos), Łukasz Kurkowski (Desperatos), Łukasz Białończyk (Desperatos), Damian Gacek (Jager Team),
2 – Jakub Waligóra (Mataleo), Łukasz Adamczyk (Magic Sport), Damian Kułaga (Magic Sport), Mateusz Ładocha (Pogorzyce), Konrad Rudnicki (Jager Team), Tomasz Witkowski (Piekarnia ATU), Kamil Pater (Solidex), Wojciech Załuski (Pogorzyce), Andrzej Batory (Desperatos), Dariusz Tylek (Piekarnia ATU), Robert Majdak (Desperatos), Krystian Bicz (Piekarnia ATU), Tomasz Pałka (Piekarnia ATU), Mateusz Węgorek (Santander), Mateusz Malik (Magic Sport), Paweł Subel (Desperatos), Dawid Bielawa (Magic Sport), Łukasz Gut (Santander), Michał Ścigalski (Piekarnia ATU), Miłosz Burza (Magic Sport), Andrzej Lament (Dream Team), Jarosław Sandecki (Dream Team),
1- Rafał Szkółka, (Magic Sport), Łukasz Ratko (Pogorzyce), Sebastian Celarek (Pogorzyce), Paweł Patyk (Dream Team), Adrian Szafran (Dream Team), Dariusz Czyszczoń (Dream Team), , Sebastian Celarek (Pogorzyce), Mariusz Dusza (Pogorzyce), Kamil Krupnik (Pogorzyce), Damian Warecki (Pogorzyce), Rafał Koperniak (Dream Team), Kamil Hajda (Jager Team), Krystian Zmarzły (Mataleo), , Jakub Garlacz (Desperatos), Marcin Wika (Santander), Krystian Nowotarski (Mataleo), Adam Krzemiński (Santander), Łukasz Grondal (Piekarnia ATU), Szymon Gucik (Dream Team), Mateusz Dunaj (Solidex), Wojciech Kania (Magic Sport), Mariusz Szemiot (Dream Team), Adrian Michalik (Jager Team), Mateusz Zoń (Jager Team)
Harmonogram rozgrywek:
Terminy rozgrywek (terminy niedzielne w godz. 9-14):
I kolejka – 28 stycznia
II kolejka – 4 luty
III kolejka – 11 luty
IV kolejka – 18 luty
V kolejka – 23 luty (wyjątkowo piątek, godz. 17-21!!!)
VI kolejka – 4 marca
VII kolejka – 11 marca
VIII kolejka – 18 marca
IX kolejka – 25 marca – zakończenie
I kolejka 28.01.2018 r. :
godz. 9:00
Magic Sport – Pogorzyce 7:2
godz. 10:00
Mataleo – Dream Team 1:2
godz. 11:00
Jagerteam – Santander 0:3
godz. 12:00
Piekarnia ATU – Solidex 2:7
Desperatos – pauzuje
II kolejka 04.02.2018 r. :
godz. 9:00
Dream Team – Santander 9:1
godz. 10:00
Mataleo – Pogorzyce 14:0
godz. 11:00
Jagerteam – Magic Sport 2:13
godz. 12:00
Desperatos – Solidex 0:10
pauzuje Piekarnia ATU
III kolejka 11.02.2018 r. :
godz. 9:00
Mataleo – Piekarnia ATU 8:1
godz. 10:00
Magic Sport – Solidex 2:5
godz. 11:00
Jagerteam – Pogorzyce 2:7
godz. 12:00
Desperatos – Dream Team 3:8
Santander – pauzuje
IV kolejka 18.02.2018 r. :
godz. 9:00
Desperatos – Jagerteam 6:2
godz. 10:00
Piekarnia ATU – Santander 2:1
godz. 11:00
Solidex – Mataleo 7:4
godz. 12:00
Dream Team – Pogorzyce 9:0
Magic Sport – pauzuje
V kolejka 23.02.2018 r. wyjątkowo w piątek w godz. 17-22!!  :
godz. 17:00
Mataleo – Santander 12:2
godz. 18:00
Piekarnia ATU – Jagerteam 7:0
godz. 19:00
Solidex – Pogorzyce 5:1
godz. 20:00
Desperatos – Magic Sport przełożony na 18.03.18 godz. 12:45
Dream Team – pauzuje
VI kolejka 04.03.2018 r. :
godz. 9:00
Jagerteam – Solidex 0:16
godz. 10:00
Desperatos – Santander 4:8
godz. 11:00
Dream Team –Piekarnia ATU 3:3
godz. 12:00
Mataleo – Magic Sport 9:2
Pogorzyce – pauzuje
VII kolejka 11.03.2018 r. :
godz. 9:00
Dream Team – Magic Sport 1:1
godz. 10:00
Jagerteam – Mataleo 1:21
godz. 11:00
Pogorzyce – Santander 0:11
godz. 12:00
Desperatos – Piekarnia ATU 2:13
Solidex – pauzuje
VIII kolejka 18.03.2018 r. :
godz. 9:00
Desperatos – Mataleo 1:6
godz. 10:00
Piekarnia ATU – Pogorzyce 5:0 w.o
godz. 11:00
Santander – Magic Sport 4:4
godz. 12:00
Dream Team – Solidex 4:3
godz. 12:45
zaległy Desperatos – Magic Sport 4:8
Jagerteam – pauzuje
IX kolejka 25.03.2018 r. :
godz. 9:00
Santander – Solidex 3:13
godz. 10:00
Piekarnia ATU – Magic Sport 1:6
godz. 11:00
Desperatos – Pogorzyce 5:0 w.o.
godz. 11:00
Dream Team – Jagerteam 3:14
Mataleo – pauzuje
Drużyny:
Desperatos
Dream Team
Jagerteam
Mataleo
Magic Sport
Piekarnia ATU
Pogorzyce
Santander
Solidex

Archiwa

Wkrótce

Kurier Libiąski


Nr 102

Archiwum