Ale! Kino12-23 października

Teatr18 listopada


9 grudnia

PolecamyKurs samoobrony

II Rajd Rowerowy z cyklu 100 km na 100-lecie Niepodległości

Libiąskie Centrum Kultury i Towarzystwo Wspierania Sportu „Sokrates” serdecznie zapraszają do udziału w rajdach rowerowych „100 km na 100 – lecie Niepodległości”. Drugi z rajdów na dystansie 33,33 km  już 1 września o godz. 9:45 start przy Libiąskim Centrum Kultury w Libiążu.
Całość wydarzenia stanowią trzy rajdy rowerowe, których całkowity dystans wyniesie 100 km. Uczestnicy, którzy wezmą udział w każdym z rajdów otrzymają specjalne medale libiąskich obchodów 100- lecia Niepodległości Polski. Na drugi z rajdów na dystansie 33,33 km zapraszamy w sobotę 1 września 2018 r. Zbiórka uczestników od godz. 9:00 przy LCK (ul. Górnicza 1).  O godz. 9:45 nastąpi przejazd korowodu rowerowego pod pomnik przy ul. 1 Maja w Libiążu, gdzie rowerzyści wezmą udział w uroczystości upamiętniającej wybuch II wojny światowej. Następnie uczestnicy ruszą na trasę rajdu z metą na terenie Ośrodka MegaloPark Szyjki. Na trasie uczestnicy zatrzymają się przy nowowybudowanej specjalnej wiacie rowerowej w Gromcu.
Mile widziane akcenty patriotyczne wśród uczestników!
Zapisy do 1 rajdu w LCK do dnia 30 sierpnia włącznie osobiście, telefonicznie 32 627 12 62 lub e-mail: lck@libiaz.pl. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w rajdzie tylko za pisemną zgodą prawnych opiekunów. Regulamin i karty zgłoszeń uczestników dostępne w LCK lub w linkach poniżej:
Regulamin Rajdu
Karta Zgłoszenia Uczestnika
Karta Zgłoszenia Uczestnika Niepełnoletniego

Archiwa

Wkrótce

Kurier Libiąski


Nr 103

Archiwum