Ale! Kino12-23 października

Teatr18 listopada


9 grudnia

PolecamyKurs samoobrony

Zapraszamy na rajd rowerowy 1 maja 2018 r.!

Libiąskie Centrum Kultury i Towarzystwo Wspierania Sportu „Sokrates” serdecznie zapraszają do udziału w rajdach rowerowych „100 km na 100 – lecie Niepodległości”. Pierwszy z rajdów na dystansie 33,33 km  już 1 maja o godz. 10:00 start przy Domu Kultury w Żarkach.
Całość wydarzenia stanowić będą trzy rajdy rowerowe, których całkowity dystans wyniesie 100 km. Uczestnicy, którzy wezmą udział w każdym z rajdów otrzymają specjalne medale libiąskich obchodów 100- lecia Niepodległości Polski. Na pierwszy z rajdów na dystansie zapraszamy w ramach tegorocznej majówki już we wtorek 1 maja. Zbiórka uczestników o godz. 9:00 przy Domu Kultury w Żarkach (ul. Klubowa 6).  O godz. 9:30 pod okiem instruktorów z Fitness Clubu Gym ForYou z Oświęcimia uczestnicy wezmą udział w profesjonalnej rozgrzewce przed rajdem. Mieszkańcy Żarek również będą mogli poćwiczyć na sprzęcie sportowym Gym ForYou oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami. Instruktorzy Gym ForYou będą również na mecie rajdu na terenie Placu Słonecznego w Libiążu, gdzie będą zachęcać do wspólnych ćwiczeń z niespodziankami, nagrodami i poczęstunkiem.
Mile widziane akcenty patriotyczne wśród uczestników!
Zapisy do 1 rajdu w LCK do dnia 25 kwietnia włącznie osobiście, telefonicznie 32 627 12 62 lub e-mail: lck@libiaz.pl. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w rajdzie tylko za pisemną zgodą prawnych opiekunów. Regulamin i karty zgłoszeń uczestników dostępne w LCK lub w linkach poniżej:
Regulamin Rajdu
Karta Zgłoszenia Uczestnika
Karta Zgłoszenia Uczestnika Niepełnoletniego
Trasa rajdu

 

Archiwa

Wkrótce

Kurier Libiąski


Nr 103

Archiwum