Ale! Kino



20, 21, 22 kwietnia

Teatr



28 kwietnia 2018


19 maja 2018

Polecamy

Wyniki VI kolejki Megalo Magic Sport Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Libiąża

Dopiero w VI serii spotkań Megalo Magic Sport Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Libiąża odnotowaliśmy pierwszy rezultat remisowy. 

Wyniki VI kolejki Megalo Magic Sport Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Libiąża:

Solidex – JagerTeam 16:0 (5:0)
Bramki:
Krystian Bloch 5, Jakub Żegleń 4, Patryk Nędza 3, Dariusz Wilczak 3, Jakub Bielawski 1
Desperatos – Santander 4:8 (0:4)
Bramki:
Łukasz Białończyk 1, Łukasz Przepiórka 1, Jakub Garlacz 1, Andrzej Batory 1 – Eryk Bochenek 3, Sebastian Ślósarz 2, Mateusz Węgorek 1, Piotr Ślósarz 1, Marcin Wika 1,
DreamTeam – Piekarnia ATU 3:3 (1:1)
Bramki:
Jakub Korba 2, Bartłomiej Kosowski 1 – Marcel Dudek 1, Krystian Bicz 1, Rafał Tylek
Magic Sport – Mataleo 2:9 (1:2)
Bramki:
Tomasz Śledziak 1, Damian Listkiewicz 1 – Dawid Adamczyk 7, Kamil Chylaszek 2
żółte kartki: Michał Opyd (Magic Sport) – Mateusz Zejma (Mataleo)
Tabela:
Klasyfikacja Strzelców:
22 – Dawid Adamczyk (Mataleo)
16 – Krystian Bloch (Solidex)
13- Jakub Korba (Dream Team)
11- Dariusz Wilczak (Solidex)
8- Bartłomiej Kosowski (Dream Team), Tomasz Śleziak (Magic Sport)
7 – Jakub Żegleń (Solidex)
5 – Bartosz Palka (Mataleo), Konrad Patyk (Dream Team), Mateusz Zejma (Mataleo), Patryk Nędza (Solidex), Jakub Bielawski (Solidex), Eryk Bochenek (Santander), Kamil Chylaszek (Mataleo)
4 – Sebastian Ślósarz (Santander), Marcel Dudek (Piekarnia ATU)
3 – Krystian Rozmus (Magic Sport), Mateusz Domagała (Solidex), Dawid Butora (Desperatos), Dominik Nędza (Mataleo), Paweł Wierzbic (Mataleo), Adam Noworyta (Piekarnia ATU),
2 – Jakub Waligóra (Mataleo), Łukasz Adamczyk (Magic Sport), Damian Kułaga (Magic Sport), Tomasz Subel (Magic Sport), Piotr Śledziński (Magic Sport), Mateusz Ładocha (Pogorzyce), Łukasz Kurkowski (Desperatos), Konrad Rudnicki (Jager Team), Rafał Sergiel (Mataleo), , Paweł Gut (Santander), Tomasz Witkowski (Piekarnia ATU), Mateusz Grochal (Piekarnia ATU), Kamil Pater (Solidex), Wojciech Załuski (Pogorzyce), Łukasz Białończyk (Desperatos), Andrzej Batory (Desperatos), Dariusz Tylek (Piekarnia ATU)
1- Rafał Szkółka, (Magic Sport), Dawid Bielawa (Magic Sport), Łukasz Ratko (Pogorzyce), Sebastian Celarek (Pogorzyce), Paweł Patyk (Dream Team), Adrian Szafran (Dream Team), Andrzej Lament (Dream Team), Dariusz Czyszczoń (Dream Team), Mateusz Malik (Magic Sport), Konrad Bogacz (Solidex), Michał Ścigalski (Piekarnia ATU), Sebastian Celarek (Pogorzyce), Mariusz Dusza (Pogorzyce), Kamil Krupnik (Pogorzyce), Damian Warecki (Pogorzyce), Damian Gacek (Jager Team), Rafał Koperniak (Dream Team), Robert Majdak (Desperatos), Paweł Subel (Desperatos), Kamil Hajda (Jager Team), Krystian Zmarzły (Mataleo), Łukasz Przepiórka (Desperatos), Jakub Garlacz (Desperatos), Mateusz Węgorek (Santander), Piotr Ślósarz (Santander), Marcin Wika (Santander), Krystian Bicz (Piekarnia ATU), Damian Listkiewicz (Magic Sport)

Archiwa

Wkrótce

Kurier Libiąski


Nr 97

Archiwum