Ale! Kino



22 -24 czerwca

Teatr



27 czerwca 2018


8 lipca 2018

Polecamy

Wyniki V kolejki Megalo Magic Sport Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Libiąża

Solidex w osłabieniu pokonał przeciwników i wrócił na fotel lidera Megalo Magic Sport Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Libiąża. 

Wyniki V kolejki Megalo Magic Sport Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Libiąża:

 

Mataleo – Santander 12:2 (7:1)
Bramki:
Dawid Adamczyk 7, Rafał Sergiel 2, Dominik Nędza 1, Krystian Zmarzły 1, Paweł Wierzbic 1 – Sebastian Ślósarz 1, Paweł Gut 1
Piekarnia – JagerTeam 7:0 (2:0)
Bramki:
Adam Noworyta 3, Marcel Dudek 2, Tomasz Witkowski 1, Mateusz Grochal 1
Solidex – Pogorzyce 5:1 (1:0)
Bramki:
Dariusz Wilczak 3, Kamil Pater 1, Krystian Bloch 1 – Wojciech Załuski 1
Żółta Kart. – Jakub Bielawski (Solidex)
Żółta Kart. – Damian Warecki (Pogorzyce)
Desperatos – Magic Sport – mecz przełożony na 18 marca godz. 12:45 
Pauzował Dream Team
Tabela:  

Klasyfikacja Strzelców:
15- Dawid Adamczyk (Mataleo)
11- Jakub Korba (Dream Team), Krystian Bloch (Solidex)
8- Dariusz Wilczak (Solidex)
7 – Tomasz Śleziak (Magic Sport), Bartłomiej Kosowski (Dream Team)
5 – Bartosz Palka (Mataleo), Konrad Patyk (Dream Team), Mateusz Zejma (Mataleo)
4 – Jakub Bielawski (Solidex)
3 – Krystian Rozmus (Magic Sport), Kamil Chylaszek (Mataleo), Mateusz Domagała (Solidex), Dawid Butora (Desperatos), Jakub Żegleń (Solidex), Dominik Nędza (Mataleo), Paweł Wierzbic (Mataleo), Adam Noworyta (Piekarnia ATU), Marcel Dudek (Piekarnia ATU)
2 – Eryk Bochenek (Santander), Jakub Waligóra (Mataleo), Łukasz Adamczyk (Magic Sport), Damian Kułaga (Magic Sport), Tomasz Subel (Magic Sport), Patryk Nędza (Solidex), Piotr Śledziński (Magic Sport), Mateusz Ładocha (Pogorzyce), Łukasz Kurkowski (Desperatos), Konrad Rudnicki (Jager Team), Rafał Sergiel (Mataleo), Sebiastian Ślósarz (Santander), Paweł Gut (Santander), Tomasz Witkowski (Piekarnia ATU), Mateusz Grochal (Piekarnia ATU), Kamil Pater (Solidex), Wojciech Załuski (Pogorzyce)
1- Rafał Szkółka, (Magic Sport), Dawid Bielawa (Magic Sport), Łukasz Ratko (Pogorzyce), Sebastian Celarek (Pogorzyce), Paweł Patyk (Dream Team), Adrian Szafran (Dream Team), Andrzej Lament (Dream Team), Dariusz Czyszczoń (Dream Team), Dariusz Tylek (Piekarnia ATU), Mateusz Malik (Magic Sport), Konrad Bogacz (Solidex), Michał Ścigalski (Piekarnia ATU), Sebastian Celarek (Pogorzyce), Mariusz Dusza (Pogorzyce), Kamil Krupnik (Pogorzyce), Damian Warecki (Pogorzyce), Damian Gacek (Jager Team), Rafał Koperniak (Dream Team), Robert Majdak (Desperatos), Łukasz Białończyk (Desperatos), Andrzej Batory (Desperatos), Paweł Subel (Desperatos), Kamil Hajda (Jager Team), Krystian Zmarzły (Mataleo)

Archiwa

Wkrótce

Kurier Libiąski


Nr 99

Archiwum