Ale! Kino



25, 26, 27 maja

Teatr



27 czerwca 2018

Polecamy

Wyniki 3 kolejki Megalo Magic Sport Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Libiąża

Już tylko dwie drużyny mają na swoim koncie komplet punktów w rozgrywkach Megalo Magic Sport Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Libiąża Jacka Latko.

 

Wyniki 3 kolejki Megalo Magic Sport Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Libiąża
Mataleo – Piekarnia ATU 8:1 (4:0)
Bramki:
Palka Bartosz 3, Zejma Mateusz 2, Adamczyk Dawid 2, Chylaszek Kamil 1 – Michał Ścigalski 1

Solidex – Magic Sport 5:2 (2:1)
Bramki:
Krystian Bloch  2, Jakub Bielawski 2,  Mateusz Domagała 1 – Piotr Śledziński 2
Kartki: Damian Kułaga (Magic Sport) 2 żółte
Pogorzyce – Jager Team 7:2 (5:2)
Bramki:
Ładocha Mateusz 2, Załuski Wojciech 1, Celarek Sebastian 1, Dusza Mariusz 1, Krupnik Kamil 1, Warecki Damian 1 – Rudnicki Konrad 1, Damian Gacek 1
Dream Team – Desperatos 8:3 (3:2)
Bramki:
Bartłomiej Kosowski 4, Jakub Korba 2, Patyk Konrad 1, Koperniak Rafał 1 – Butora Dawid 1, Majdak Robert 1, Kurkowski Łukasz 1
Pauzował: Santander
Tabela:
Klasyfikacja Strzelców :
7 – Tomasz Śleziak (Magic Sport), Krystian Bloch (Solidex)
6 – Dawid Adamczyk (Mataleo)
5 – Bartosz Palka (Mataleo), Konrad Patyk (Dream Team), Jakub Korba (Dream Team)
4 – Mateusz Zejma (Mataleo), Bartłomiej Kosowski (Dream Team)
3 – Krystian Rozmus (Magic Sport), Dariusz Wilczak (Solidex),Kamil Chylaszek (Mataleo), Mateusz Domagała (Solidex), Jakub Bielawski (Solidex)
2 – Eryk Bochenek (Santander), Paweł Wierzbic (Mataleo), Jakub Waligóra (Mataleo), Łukasz Adamczyk (Magic Sport), Damian Kułaga (Magic Sport), Tomasz Subel (Magic Sport), Patryk Nędza (Solidex), Jakub Żegleń (Solidex), Piotr Śledziński (Magic Sport), Ładocha Mateusz (Pogorzyce)
1- Rafał Szkółka, (Magic Sport), Dawid Bielawa 1 (Magic Sport), Łukasz Ratko (Pogorzyce), Sebastian Celarek (Pogorzyce), Dominik Nędza (Mataleo), Paweł Patyk (Dream Team), Adrian Szafran (Dream Team), Andrzej Lament (Dream Team), Dariusz Czyszczoń (Dream Team), Paweł Gut (Santander), Sebiastian Ślósarz (Santander), Tomasz Witkowski (Piekarnia ATU), Dariusz Tylek (Piekarnia ATU), Mateusz Malik (Magic Sport), Konrad Bogacz (Solidex), Kamil Pater (Solidex), Michał Ścigalski (Piekarnia ATU), Załuski Wojciech (Pogorzyce), Sebastian Celarek (Pogorzyce), Mariusz Dusza (Pogorzyce), Kamil Krupnik (Pogorzyce), Damian Warecki (Pogorzyce), Konrad Rudnicki (Jager Team), Damian Gacek (Jager Team), Rafał Koperniak(Dream Team), Dawid Butora (Desperatos), Robert Majdak (Desperatos), Łukasz Kurkowski (Desperatos)

Archiwa

Wkrótce

Kurier Libiąski


Nr 98

Archiwum