Ale! Kino



29, 30 września
5, 6, 7 października


28-30 września

Teatr



20 października

Polecamy



Dzień dawcy szpiku


Kurs samoobrony

Megalo Magic Sport Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Libiąża

LCK i Urząd Miejski zapraszają na Megalo Magic Sport Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Libiąża.

Rozgrywki toczyć się będą w nowej hali pneumatycznej na boisku ze sztuczną nawierzchnią trawiastą przy Szkole Podstawowej nr 4 w Libiążu. Inauguracja rozgrywek w niedzielę 28 stycznia 2018 r.
W rozgrywkach wystąpi 9 drużyn: Piekarnia Atu Trzebinia, Solidex, Santander, Jagerteam, Dream Team, Mataleo, Pogorzyce, Magic Sport Libiąż, Desperatos

 

Sponsorzy rozgrywek:

 

 

Terminy rozgrywek (terminy niedzielne w godz. 9-14):
I kolejka – 28 stycznia
II kolejka – 4 luty
III kolejka – 11 luty
IV kolejka – 18 luty
V kolejka – 23 luty (piątek, godz. 17-22)
VI kolejka – 4 marca
VII kolejka – 11 marca
VIII kolejka – 18 marca
IX kolejka – 25 marca – zakończenie
Uwaga!!
Zgodnie z jednomyślną decyzją przedstawicieli drużyn organizatorzy rozgrywek przychylają się do prośby o zwiększenie liczby zawodników w meczach Megalo Magic Sport Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Libiąża do 7 (6+1) oraz zwiększenia liczby zawodników zgłoszonych do rozgrywek do 15 osób.
Nowa karta zgłoszeń na 15 osób dostępna jest w załączniku Karta zgłoszenia drużyny  . Prosimy o aktualizacje kart zgłoszeń przed pierwsza kolejką spotkań!
Harmonogram rozgrywek:

I kolejka 28.01.2018 r. :

godz. 9:00

Magic Sport – Pogorzyce

godz. 10:00

Mataleo – Dream Team

godz. 11:00

Jagerteam – Santander

godz. 12:00

Piekarnia ATU – Solidex

Desperatos – pauzuje

II kolejka 04.02.2018 r. :

godz. 9:00

Dream Team – Santander

godz. 10:00

Mataleo – Pogorzyce

godz. 11:00

Jagerteam – Magic Sport

godz. 12:00

Desperatos – Solidex

pauzuje Piekarnia ATU

 

III kolejka 11.02.2018 r. :

godz. 9:00

Mataleo – Piekarnia ATU

godz. 10:00

Magic Sport – Solidex

godz. 11:00

Jagerteam – Pogorzyce

godz. 12:00

Desperatos – Dream Team

Santander – pauzuje

 

IV kolejka 18.02.2018 r. :

godz. 9:00

Desperatos – Jagerteam

godz. 10:00

Piekarnia ATU – Santander

godz. 11:00

Solidex – Mataleo

godz. 12:00

Dream Team –- Pogorzyce

Magic Sport – pauzuje

 

V kolejka wyjątkowo w piątek w godz. 17-22!! 23.02.2018 r. :

godz. 17:00

Mataleo – Santander

godz. 18:00

Piekarnia ATU – Jagerteam

godz. 19:00

Solidex – Pogorzyce

godz. 20:00

Desperatos – Magic Sport

Dream Team – pauzuje

 

VI kolejka 04.03.2018 r. :

godz. 9:00

Jagerteam – Solidex

godz. 10:00

Desperatos – Santander

godz. 11:00

Dream Team –Piekarnia ATU

godz. 12:00

Mataleo – Magic Sport

Pogorzyce – pauzuje

 

VII kolejka 11.03.2018 r. :

godz. 9:00

Dream Team – Magic Sport

godz. 10:00

Jagerteam – Mataleo

godz. 11:00

Pogorzyce – Santander

godz. 12:00

Desperatos – Piekarnia ATU

Solidex – pauzuje

 

VIII kolejka 18.03.2018 r. :

godz. 9:00

Desperatos – Mataleo

godz. 10:00

Piekarnia ATU – Pogorzyce

godz. 11:00

Santander – Magic Sport

godz. 12:00

Dream Team – Solidex

Jagerteam – pauzuje

 

IX kolejka 25.03.2018 r. :

godz. 9:00

Santander – Solidex

godz. 10:00

Piekarnia ATU – Magic Sport

godz. 11:00

Desperatos – Pogorzyce

godz. 12:00

Dream Team – Jagerteam

Mataleo – pauzuje

Załączniki:
Karta zgłoszenia drużyny
Oświadczenie zawodnika
Oświadczenie zawodnika niepełnoletniego
Regulamin rozgrywek

 

Archiwa

Wkrótce

Kurier Libiąski


Nr 102

Archiwum