Ale! Kino12-23 października

Teatr18 listopada


9 grudnia

PolecamyKurs samoobrony

Dzień Zwierzaka – I Amatorski Dogtrekking w Libiążu

Libiąskie Centrum Kultury i OTOZ Animals Schronisko w Oświęcimiu zapraszają na Dzień Zwierzaka w Libiążu.
W programie m.in. dogtrekking na trasie 5 km, rozstrzygnięcie plebiscytu „Pochwal się swoim zwierzakiem” Tygodnika Przełom, pokaz psiej sprawności i prezentacja podopiecznych schroniska w Oświęcimiu.
Impreza zacznie się od I Amatorskiego Dogtrekkingu w Libiążu, czyli biegu/spaceru z psami na orientację na trasie 5 km. Start o godz. 10 przy siedzibie LCK (ul. Górnicza 1), zapisy rozpoczną się godzinę wcześniej. Swój udział można wcześniej zgłosić drogą mailową (szczegóły w regulaminie). Meta została wyznaczona na Placu Słonecznym. Na najlepszych czekają nagrody.
W południe rozstrzygnięty zostanie plebiscyt „Pochwal się swoim zwierzakiem” organizowany przez „Tygodnik Przełom”. Zebrani na Placu Słonecznym zobaczą pokaz psiej sprawności w wykonaniu szkoły Psami Swoi – Akademia Psiego Myślenia w Chrzanowie. Podczas imprezy prowadzona będzie zbiórka na rzecz schroniska OTOZ Animals w Oświęcimiu. Na miejscu będzie można zapoznać się z czworonożnymi podopiecznymi placówki i zasięgnąć informacji na temat adopcji zwierzaka.
Informacje w Dziale Merytorycznym LCK (pokój 7) tel. 32 627-37-10, e-mail: lck@libiaz.pl lub maciej.kurier@gmail.com.
Udział w dogtrekkingu możliwy jest tylko i wyłącznie na podstawie wypełnionej karty zgłoszeń. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w imprezie pod opieką dorosłych.
Karty zgłoszeń i regulamin rajdu do pobrania tutaj:
Karta zgłoszeniowa – osoba pełnoletnia
Karta zgłoszenia – osoba niepełnoletnia 
Regulamin I Amatorskiego Dogtrekkingu w Libiążu

 

Archiwa

Wkrótce

Kurier Libiąski


Nr 103

Archiwum