Ale! Kino10 - 30 listopada


24 - 26 listopada

Teatr9 grudnia


11 lutego 2018

Admin

Podzielmy się sercem

Zespoły Charytatywne Libiąskich Parafii, Ośrodek Pomocy Społecznej, Świetlica Środowiskowa, Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „Nadzieja”, OSP Moczydło, Klub Wolontariusza oraz Libiąskie Centrum Kultury zapraszają do udziału w tegorocznej edycji akcji zbiórki żywności „Podziel się sercem” odbywającej się od lat pod patronatem Rady Miejskiej w Libiążu.

Czytaj dalej

Żarecka Biesiada Barbórkowa

zarki-barborka-ikoLibiąskie Centrum Kultury i Dom Kultury w Żarkach zapraszają na Żarecką Biesiadę Barbórkową. Początek zabawy o godz. 17 w niedzielę 3 grudnia.

Czytaj dalej

Świąteczne warsztaty kreatywne

Zrób z nami ozdobę świąteczną! Zapraszamy na warsztaty kreatywne w Libiążu i Gromcu (30 listopada) oraz w Żarkach (27 listopada).

 

Czytaj dalej

Górniczy Mikołaj w LCK

Libiąskie Centrum Kultury zaprasza na mikołajkowy występ w wykonaniu grupy UTW „Oddział specjalnej troski”. Początek kabaretu o godz. 17, w piątek 1 grudnia.

Czytaj dalej

Święto Niepodległości w gminie Libiąż

Tradycyjna Biesiada patriotyczna i pokaz musztry konnej były największymi atrakcjami libiąskich obchodów 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Czytaj dalej

Mikołajki dla schroniska

Libiąskie Centrum Kultury włączyło się w mikołajkową akcję pomocy dla Schroniska OTOZ Animals w Oświęcimiu.

 

 

 

Czytaj dalej

„Na ludowo” w Żarkach

Libiąskie Centrum Kultury oraz Dom Kultury w Żarkach zapraszają na konkurs piosenki i tańca „Na ludowo” 19 listopada 2017 r. Początek o godz. 17. Szczegóły na plakacie.

Czytaj dalej

Zapraszamy na Biesiadę Patriotyczną 2017!

Burmistrz Libiąża Jacek Latko oraz Libiąskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają 11 listopada 2017 r. do udziału w uroczystościach z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj dalej

„Kamienie na szaniec” na deskach LCK

Serdecznie zapraszamy na spektakl teatralny pt: „KAMIENIE NA SZANIEC” na motywach powieści Aleksandra Kamińskiego w wykonaniu uczniów I LO i seniorów z UTW w Chrzanowie. Czytaj dalej

Wernisaż wystawy Małgorzaty Bogusz

Dom Kultury w Żarkach zaprasza na promocję książki „Magia i siła tradycji ludowych” oraz wernisaż wystawy Małgorzaty Bogusz. Zapraszamy 29 października o godz. 16.00.

Czytaj dalej

ArchiwaWykłady:

22 listopada

Kurier Libiąski


Nr 92

Archiwum