Ale! Kino14, 15 grudnia


14, 15, 16 grudnia

Teatr19 stycznia


10 lutego 2019

Admin

Szkice z podróży – wystawa rysunku i grafiki

Libiąskie Centrum Kultury zaprasza na wernisaż wystawy „Szkice z podróży” – rysunek i grafika Wojciech Franzblau w środę 12 grudnia 2018 r.
Szczególy na plakacie.
Czytaj dalej

Ruszyła II edycja rozgrywek Megalo Magic Sport Ligi Orlika!

9 grudnia 2018 zainaugurowano rozgrywki nowego sezonu Megalo Magic Sport Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Libiąża. Rozgrywki toczą się w hali pneumatycznej na boisku ze sztuczną nawierzchnią trawiastą przy Szkole Podstawowej nr 4 w Libiążu.

Czytaj dalej

Sylwestrowa Noc Filmowa

Kto nie ma jeszcze planów na Sylwestra?
My powitamy Nowy Rok w kinie. Przygotowaliśmy dla Was dwa premierowe pokazy: najpierw zaprosimy na nową komedię romantyczną z Jennifer Lopez „Teraz albo nigdy”, a potem na polską komedię „Pech to nie grzech”, w którego obsadzie zobaczymy uwielbianych przez widzów aktorów. Szykujemy poczęstunek pomiędzy filmami, a po nich – toast i zabawę z DJ-em.

Czytaj dalej

HARMONOGRAM ROZGRYWEK MEGALO MAGIC SPORT LIGI ORLIKA 2018/2019

W niedzielę 9 grudnia o godz. 9:00 na Hali Pneumatycznej przy SP nr 4 startują rozgrywki II edycji MEGALO MAGIC SPORT LIGI ORLIKA 2018/2019. Poniżej prezentujemy harmonogram całych rozgrywek.
Czytaj dalej

Wykład w Muzeum Narodowym w Krakowie

Zapraszamy do Klubu Młodego Naukowca wyjazdowy wykład w Muzeum Narodowym w Krakowie 15 grudnia 2018 r.
Czytaj dalej

Bożonarodzeniowe warsztaty plastyczne

Libiąskie Centrum Kultury oraz Dom Kultury w Żarkach zapraszają na Bożonarodzeniowe warsztaty plastyczne 6 grudnia 2018 r.
W programie m.in. pieczenie pierniczków, wykonywanie ozdób oraz przedstawienie „Kozucha Kłamczucha”. Szczegóły na plakacie.
Czytaj dalej

Biesiada Barbórkowa w Żarkach

Libiąskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na tradycyjną Biesiadę Barbórkową w Domu Kultury w Żarkach 8 grudnia o godz. 17:00. Czytaj dalej

Mikołajki – Świetlica w Gromcu

Libiąskie Centrum Kultury oraz Świetlica w Gromcu zapraszają na Spotkanie z Mikołajem 6 grudnia 2018 r. W programie m.in. zabawy plastyczne i spektakl „Dwie Dorotki”.
Szczegóły na plakacie.
  Czytaj dalej

Mikołajki – Świetlica w Kosówkach

Libiąskie Centrum Kultury oraz Świetlica w Kosówkach zapraszają na Spotkanie z Mikołajem 6 grudnia 2018 r. W programie m.in. zabawy plastyczne i spektakl „Dwie Dorotki”
Szczegóły na plakacie.

Czytaj dalej

Spektakl Mikołajkowy „Cudowna podróż” dla najmłodszych

Serdecznie zapraszamy na spektakl dla dzieci pt. „Cudowna podróż” w wykonaniu aktorów teatru Trip.
Czytaj dalej

Archiwa

Wkrótce

Kurier Libiąski


Nr 105

Archiwum