Ale! Kino22, 23, 24 września

Teatr15 października 2017

Koncert30 września

Polecamy30 września

Admin

Dożynki Gminne 2017

Sołectwo Żarki było w tym roku gospodarzem gminnego święta plonów. Uroczystości odbyły się 10 września br.  na nowo wybudowanym placu rekreacyjno – sportowym przy ul. Ikara.

Czytaj dalej

Zapraszamy na rajd rowerowy „Pozytywnie sKOŁOwani”

Libiąskie Centrum Kultury i Grupa Rowerowa Libiąż Team serdecznie zapraszają w sobotę 23 września 2017 r. do wspólnej przejażdżki rowerowej.
Czytaj dalej

Wędrówki po Francji

Libiąskie Centrum Kultury i Towarzystwo Przyjaciół Francji zapraszają 7 września 2017 r. o godz. 18:00 na rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Wędrówki po Francji”.
Czytaj dalej

Ruch i zabawa nasza wspólna sprawa

Zapraszamy na imprezę środowiskową „Chroń dzieci w sieci! Ruch i zabawa nasza wspólna sprawa”

Czytaj dalej

Gromcomania

Pokazy strażackie, zabawy i konkursy dla dzieci, loty balonem i zabawa taneczna – takich atrakcji można się spodziewać podczas nadchodzącej Gromcomanii 2017.

 

Czytaj dalej

Piknik rodzinny „Pożegnanie wakacji”

Udany okres wakacyjny z Libiąskim Centrum Kultury podsumowała impreza dla wszystkich.
Czytaj dalej

Dożynki Gminne 2017

Burmistrz Libiąża Jacek Latko i Libiąskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają 10 września 2017 r. na Dożynki Gminne 2017 – Święto Chleba w Żarkach, na placu przy  ul. Ikara.
W programie m.in. uroczysta msza święta, część obrzędowa w wykonaniu KGW „Macierzanki”, konkurs chleba, festyn taneczny. Szczegóły na plakacie.

 

Czytaj dalej

Uroczystości 78 Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej

orel
 Zapraszamy 1 września 2017 o godz. 16.30 na uroczyste spotkanie z okazji 78 Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej przy pomniku przy ul. 1 Maja w Libiążu.
W programie złożenie kwiatów pod pomnikiem z udziałem asysty honorowej Szwadronu Kawalerii Ochotniczej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, wystawa okolicznościowa militariów i eksponatów rzeźbiarskich. Szczegóły na plakacie.

Czytaj dalej

Wakacyjny turniej streetballa

Streetball, czyli odmiana koszykówki była tematem przewodnim kolejnej wakacyjnej imprezy zorganizowanej przez Libiąskie Centrum Kultury.

Czytaj dalej

Zapraszamy na Piknik Rodzinny

Zapraszamy na Piknik Rodzinny z okazji 35-lecia NSZZ Pracowników ZG „Janina”. W programie m.in. gry i konkursy rodzinne, dmuchany plac zabaw, zabawa taneczna i pokaz laserowy.
Czytaj dalej

Archiwa

Kurier Libiąski


Nr 90

Archiwum